Co oznacza taki opis badania mózgowia u 32-latki?

Witam. Drobne ognisko wzmocnienia kontrastastowego w dnie IAC po stronie prawej w głowie? Co oznacza?

Pełny opis ??? badanie

Jaki wywiad, ?? jakie leki ??? Najlepiej omówić z Lekarzem leczącym

... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma