Czy taki opis badania sugeruje dlaczego boli mnie głowa i kark?

Co oznacza zwezenie przestrzeni międzykręgowej odcinka C5 - C6. Miałam robione rtg i taki otrzymałam opis. Mam bóle głowy w okolicy potylicznej przy pochylaniu do przodu i do tyłu. Oraz ramion i karku. Bóle nasilają się również przy skręcaniu głową w lewo i prawo.

Nie wystarczy Często takie opisy Pełny opis ??? badanie

Jaki wywiad, ?? jakie leki ??? Najlepiej omówić z Lekarzem leczącym

... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma