Bóle łokcia, głowy i karku oraz drętwienie palców - co może być przyczyną?

Witam, moje bóle zaczęły się od bólu łokcia, Do tego doszły drewnienia palców w obu rekach. Aktualnie odczuwam codziennie bóle głowy odraz dalsze drętwienia palców i bóle karku.. Badanie EMG nie wykazało uszkodzę nerwów. Zrobiłem badanie MRI. Jego wynik jest następujący. chciałbym sie dowidzeic co dokładnie oznacza wynik tego badania i jakie mam rokowania, Wyrównanie lordozy szyjnej. Niewielkie osłabienie sygnału MR w T2 zal.obr z obszaru krązków międzykręgowych na poziomach C2-C6 - zmiany dehydratacyjne. Wyciągnięcia krawędzi przednich i tylnych trzonów na poziomie C3-C7. Na poziomach C3-C6 poza wyciągnięciami krawędzi tylno-bocznych trzonów widoczne wałowate wypukliny tarcz międzykręgowych - zmiany te wpuklające się lącznie na głęb. do 3,0 mm w obręb światła kanału kręgowego i jego zachyłków bocznych modelująca powierzchnię worka oponowego bez cech ucisku na korzenie nerwów rdzeniowych wychodzących na tych poziomach. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego zmniejszony do ok. 11,5 mm na poz. C4C5 i C5-C6. Rezerwa płynowa przestrzeni pajęczynówkowej worka oponowego znacznie ograniczona od przodu na poz. C4-C5. Rdzeń szyjny bez zmian ogniskowych modeluje sie na ograniczeniach kostnych kanału kręgowego na poz. C4-C5. Sygnał szpiku kostnego w zakresie elementów kostnych kręg.szyjnego zachowany prawidłowo.

Z opisu MRI kregosłupa szyjnego wielopoziomowe zmiany zwyrodnieniowe : " Wyrównanie lordozy szyjnej. Niewielkie osłabienie sygnału MR w T2 zal.obr z obszaru krązków międzykręgowych na poziomach C2-C6 - zmiany dehydratacyjne. Wyciągnięcia krawędzi przednich i tylnych trzonów na poziomie C3-C7. Na poziomach C3-C6 poza wyciągnięciami krawędzi tylno-bocznych trzonów widoczne wałowate wypukliny tarcz międzykręgowych - zmiany te wpuklające się lącznie na głęb. do 3,0 mm w obręb światła kanału kręgowego i jego zachyłków bocznych modelująca powierzchnię worka oponowego bez cech ucisku na korzenie nerwów rdzeniowych wychodzących na tych poziomach. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego zmniejszony do ok. 11,5 mm na poz. C4C5 i C5-C6. Rezerwa płynowa przestrzeni pajęczynówkowej worka oponowego znacznie ograniczona od przodu na poz. C4-C5. Rdzeń szyjny bez zmian ogniskowych modeluje się na ograniczeniach kostnych kanału kręgowego na poz. C4-C5. Sygnał szpiku kostnego w zakresie elementów kostnych kręg. szyjnego zachowany prawidłowo. "
MRI do interpretacji klinicznej ; Najważniejsze objawy i sprawność Pacjenta! Konieczna pełna konsultacja, badanie, analiza wykonanych wyników badań Ważny Pacjent, jego stan ogólny ,fizyczny, psychiczny, tryb życia i pracy; obciążenia chorobowe, wyniki badan, stosowane leki etc; Pozdrawiam