Jak mogę wyleczyć te dolegliwości?

Witam.Po MR piersiowego odcinka stwierdzono u mnie niewielki naczyniak w trzonie kręgowym Th5,oraz uwypuklenie krązka międzykręgowego C5-C6,uciskające worek oponowy oraz powierzchnię rdzenia kręgowego Dodatkowo zrobiłam MR lędżwiowy prywatnie gdyż szukałam szybszej diagnozy na moje cierpienie.Niby mam ładny kręgosłup,ale od pół roku bez silnych leków ani rusz.Początkowo oddawałam malutki dosłownie kał z ogromnym wysiłkiem,załatwianie się trwało nawet do pół godziny,obecnie jest ok.Drętwiały mi ręce,nie mogłam spać z bólu,wstawałam w nocy i ćwiczyłam by dalej spać.Bywało również,że nie mogłam rano zwlec się z łóżka do pracy,a gdy już mi się to udało ,nie mogłam ustać przy zlewie by umyć zęby więc z powrotem się kładłam ,ćwiczyłam delikatnie i zaś próba wyjścia do pracy. Pomogły mi dopiero leki Skudexa.Obecnie po krótkiej ok.dwugodzinnej drzemce wieczornej budzi mnie dziwny ból nóg,jpomaga mi napinanie ich i okrężne ćwiczenia stóp,ale musiałabym tak robić całą noc. Bywa,że śpię tylko godzinę do dwóch,nie chcę żyć tylko lekami p.bólowymi ,a żeby usnąć muszę je brać,gdyż rano trzeba wstać. Proszę o możliwą diagnozę.Dziękuję i pozdrawiam

Do omówienia z Lekarzem zlecającym badania MRI kregosłupa szyjnego, piersiowego " MR piersiowego odcinka stwierdzono u mnie niewielki naczyniak w trzonie kręgowym Th5,oraz uwypuklenie krązka międzykręgowego C5-C6,uciskające worek oponowy oraz powierzchnię rdzenia kręgowego ", i MRI kregosłupa ledźwiowego; Z opisu niewielkie zmiany. Jaki nastrój stresy ??
... Ważny wywiad i badanie, Najlepiej omówić z Lekarzem. Opisane zmiany MRI i PACJENT do pełnej konsultacji i analizy dotychczasowych wyników badań innych, całej dokumentacji medycznej... Jaka waga, ciśnienie i puls ?? Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywiad, wyniki badań, zażywane leki, używki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularność posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc...Bardzo istotny nastrój, zaburzenia emocjonalne, nerwicowe, depresyjne, zaburzenia snu .... Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam

Do omówienia z Lekarzem zlecającym badania MRI kregosłupa szyjnego, piersiowego " MR piersiowego odcinka stwierdzono u mnie niewielki naczyniak w trzonie kręgowym Th5,oraz uwypuklenie krązka międzykręgowego C5-C6,uciskające worek oponowy oraz powierzchnię rdzenia kręgowego ", i MRI kregosłupa ledźwiowego; Z opisu niewielkie zmiany. Jaki nastrój stresy ??WSKAZANA konsultacja Psychiatryczna; pod kątem depresji!!!
... Ważny wywiad i badanie, Najlepiej omówić z Lekarzem. Opisane zmiany MRI i PACJENT do pełnej konsultacji i analizy dotychczasowych wyników badań innych, całej dokumentacji medycznej... Jaka waga, ciśnienie i puls ?? Wyniki badań, do omówienia, do interpretacji kliniczne; Ważny Pacjent i objawy kliniczne; wywiad, wyniki badań, zażywane leki, używki, alkohol, "wspomagacze", inne leki, poprzednia historia leczenia, wywiad rodzinny, tryb życia i pracy! Ważny stan ogólny, schorzenia towarzyszące, Regularność posiłków i snu, istniejące stresy, nawyki, niepokoje etc...Bardzo istotny nastrój, zaburzenia emocjonalne, nerwicowe, depresyjne, zaburzenia snu .... Wskazany pełny wywiad, badanie, pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami badań . Pozdrawiam