Jak interpretować wyniki rezonansu po artroplastyce?

Rezonans po artroplasyce czy to coś poważnego? Zmiany zwyrodnieniowo-dyskopatyczne ze stenozą kanału kręgowego z możliwymi kolizjami korzeniowymi w odcinku C4/C5/C6/C7. Sygnał rdzenia kręgowego nieupełnie jednorodny, dyskretnie niejednorodnie podwyższony w segm. C4-C6, nie można wykluczyć rozpoczynających się zmian o charakterze mielopatii. KObieta lat 41, stan rok po operacji artroplastyce c5/c6 i c6/c7

MRI " Rezonans po artroplasyce kreęgosłupa szyjnego !! ( pełna dokumentacja, poprzednie MRI do porównania ! )
Zmiany zwyrodnieniowo-dyskopatyczne ze stenozą kanału kręgowego z możliwymi kolizjami korzeniowymi w odcinku C4/C5/C6/C7. Sygnał rdzenia kręgowego nieupełnie jednorodny, dyskretnie niejednorodnie podwyższony w segm. C4-C6, nie można wykluczyć rozpoczynających się zmian o charakterze mielopatii "
OPIS MRI do interpretacji klinicznej, z CD. Ważny stan Pacjentki; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna