Jak rozumieć ten opis po rezonansie?

witam mam 46lat proszę o konsultacje wyniku rezonansu zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej umiarkowane odwodnienie krążków C z zachowaniem wysokości.drobne osteofity na przednich krawędziach trzonów kręgowych C4-C6 C5-C6 nieco uwypuklony pierścień włóknisty krążka modeluje worek oponowy.przepukliny nie stwierdzono , bez stenozy kanału kręgowego i otworów mk. rdzeń kręgowy w widocznym zakresie o prawidłowym sygnale. szpik widocznych kręgów bez ognisk patologicznych w STIR, drobny naczyniak w trzonie C3 po stronie P. co z tym naczyniakiem? Joanna

Opis MRI to za mało " wyniku rezonansu zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej umiarkowane odwodnienie krążków C z zachowaniem wysokości.drobne osteofity na przednich krawędziach trzonów kręgowych C4-C6 C5-C6 nieco uwypuklony pierścień włóknisty krążka modeluje worek oponowy.przepukliny nie stwierdzono , bez stenozy kanału kręgowego i otworów mk. rdzeń kręgowy w widocznym zakresie o prawidłowym sygnale. szpik widocznych kręgów bez ognisk patologicznych w STIR, drobny naczyniak w trzonie C3 po stronie P. " Badanie MRI / CD / do interpretacji klinicznej. Opisane mierne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa szyjnego, lekki przeprost / pewnie praca siedząca ?/ Zdrowy tryb życia, dobra dieta i regularna gimnastyka, spokój! Ważny wywiad i Pacjent ! Raczej nie ma powodów do niepokoju; Potrzebne więcej informacji na temat Pacjenta : wieku , niepokojących objawów, wywiadu, stanu aktualnego. Ważne obciążenia chorobowe, stosowane leki, Ważny pełny wywiad, badanie neurologiczne; analiza dokumentacji lekarskiej i wyników badań. Najważniejszy stan Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną.