Jakie mam wyjścia przy tym schorzeniu?

Konflikt naczyniowo nerwowy Dzień dobry, stwierdzono u mnie ucisk tętnicy Aica na nerw VIII po stronie prawej. Od 4 lat walczę z zaburzeniami równowagi oraz kiwaniem się na boki. Lekarz prowadzący przepisał mi Carbamazapine, powinnam dojść stopniowo do 800 mg, następnie lekko zmniejszyć dawkę. Przy 200 mg dziennie bardzo źle funkcjonuje. Czy mam jeszcze jakieś inne wyjścia, pomijając dekompresje naczyniową? Lekarz sugeruje jedynie operację, w momencie kiedy farmakologia nie będzie skuteczna bądź tolerowana.

Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Konflikt naczyniowo-nerwowy jest bardzo czesto opisywany w MRI, ale istnieje u Pani od lat a zaburzenia równowagi niedawno Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników

Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma ogólna, ćwiczenia , gimnastyka etc etc

Pozdrawiam i zapraszam