Czego objawem mogą być zawroty głowy i mroczki przed oczami?

witam, mam takie pytanie (obawiam się ze to może być jakaś choroba). Od dłuższego czasu mam zawroty głowy i pojawiają się mroczki przed oczami i odrazu tracę równowagę (kiedyś ręce i nogi zrobiły się drętwe nie umiałam nad tym zapanować i upadłam na ziemie ale po paru sekundach wstałam)do tego wszystkiego mam od paru dni złe samopoczucie (czuje się jakos słabo jestem osłabiona), brak apetytu, nie umiem się skoncentrować np przy nauce budzę się w nocy i nie umiem zasnąć proszę o odpowiedz

Nawet objawem zmęczenia, anemii, depresji...

... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma ogólna, ćwiczenia , gimnastyka etc etc Pozdrawiam i zapraszam