Silne bóle głowy, problemy z koncentracją i mroczki przed oczami

Witam. Mam 40 lat. Długo już odczuwam silne bóle glowy. Nie mogę się skoncentrować. Mam tzw mroczki przed oczami. Chciałabym wykonać tomografie glowy. Prywatnie. Gdzie się udać w tym celu?

Najważniejsze objawy, ocena stanu Pacjenta. Lekarz powinien ustalić wskazania i rodzaj badań diagnostycznych. Potrzebna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, analiza wyników; pełna kompleksowa ocena stanu zdrowia, współistniejących schorzeń i problemów, trybu życia . W leczeniu należy uwzględnić różne aspekty schorzenia, różne leki i zalecenia odnośnie rehabilitacji i fizykoterapii. Pozdrawiam