Dlaczego miewam te nudności i zawroty głowy?

Witam. Mam 27 lat od około 3 miesięcy zmagam się z bólami głowy oraz zawrotami, pojawiają się niezależnie od sytuacji, często tracę równowagę, nie mogę się skoncentrować . Często też odczuwam poranne nudności. Zrobiłam rezonans głowy wszystko jest prawidłowe jedynie opisano w lewym kącie mostowo móżdżkowy obszar bezsygnałowy. Co to może oznaczać, czy powinnam wykonać inne badanie zanim udam się do specjalisty ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Możliwe , że to bóle migrenowe, często zaczynają się rano; zwłaszcza przed i w trakcie miesiączki, towarzyszą mdłości, nadwrażliwość na światło, dźwięk,i i zapachy Konieczny kalebdarz bólów głowy, ustalenie leczenia doraźnego, a w razie częstych bólów roważyć leczenie profilaktyczne ; Ważne , że obraz MRI w normie; do omówienia ; Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog