Czy moje objawy mają związek z tymi wynikami badania krwi?

Dzień dobry, mam 43 lata. Od dłuższego czasu miewam bardzo złe samopoczucie. Migrenowe bóle głowy, podwyższone ciśnienie krwi 145/100, zawroty głowy, stany depresyjne, duszności, kurcze dziwne odczucia w łydkach, senność, ogromne osłabienie itp. Okazało się teraz, że mam anemię z niedoboru żelaza. Moje wyniki: hemoglobina 9,1, hematokryt 33,1, MCV 69,2, MCH 19, MCHC 27,5, Płtki krwi 401, RDW-SD 48,3, RDW-CV 19,7, NRBC% 0,20. Mam do Państwa prośbę o informację na podstawie tych wyników badań, czy mogą one być powodem objawów przypominających objawy depresyjne i bólów głowy jak w migrenie (pulsowanie, ucisk)? Dziękuję.

Z wywiadu bóle głowy migrenowe i i zaburzenia depresyjne ... ; Ważny pełny wywiad, i pełna konsultacja, w wynikami dotychczasowych badań Zawroty głowy moga mieć różne podłoże ważna kompleksowa ocena Pacjenta ; Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog