Czy ten ból może pochodzić od zatok?

Dzień Dobry, Od paru dni boli mnie głowa. Jest to taki tępy ból występujący tylko po prawej stronie. Opisałbym to jako ucisk afektujący prawą część głowy-ucho-oczodół. Czy mogą to być zatoki? Chodzę do laryngologa i jestem na kuracji Pronasalem/Metminem i Irigassinem. Pani doktor nie kazała zrobić tomografii. Czy powinienem poprosić o skierowanie? Oraz co może być przyczyną takiego bólu?

Nie wiem ... Opis to za mało konieczne zbadanie Pacjenta Ważny PACJENT i pełny wywiad, objawy, dolegliwości i wyniki badań Opis RM kreg jw Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta Zapraszam na pełną konsultację; wywiad, badanie, analiza wyników Ważne także inne schorzenia, problemy, emocje, tryb życia; pracy, stresy, sen Ważne zażywane leki, dieta; regularne płyny , unikanie cukrów, Bardzo ważna forma ogólna, ćwiczenia , gimnastyka etc etc Pozdrawiam i zapraszam