Rozpierający ból lewego ucha i uderzenia gorąca - co to może być?

witam problem dotyczy mojej mamy, otóż od 6 tygodni ma dziwny ból lewego ucha, jak mówi rozpierający i zatykający ucho a czasami jakby bańkowanie w uchu do tego tępy ból tej lewej części głowy i uderzenia gorąca , byliśmy u neurologa ,zrobione tk głowy z kontrastem na którym wyszło że jest jakiś problem z zatoką klinową , przepisał tabletki na szumy w uchu i odesłał do laryngologa , Ci z kolei stwierdzili że wszystko jest ok a ból jak jest tak jest dalej , dodam że nie jest to ciągły ból tylko zaczyna się przed południem i tak do wieczora .

Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam i zapraszam