Na co wskazują wyniki TK ucha u 28-latka?

witam, mam 28 lat, lekarz laryngolog stwierdził, że być może mam w przewodzie słuchowym polipa w uchu prawym, zlecił badanie TK ucha. Dodatkowo słyszałem szumy w uchu oraz miałem ropny wyciek już około 6/7 miesiecy. Wizyte u doktora mam za 11dni, proszę o interpretację wyniku badania i jak wyglada leczenie schorzenia: Przewody sluchowe wewnetrzne symetryczne. Wysoko położona opuszka żyły szyjnej po stronie prawej. Zatoka esowata położona typowo. Ucho prawe: Przewod sluchowy zewnetrzny z obecnoscia przysciennego zacienienia przy scianie gornej przy blonie bebenkowej. Wyrostek sutkowaty calkowicie zacieniony. Jama bebenkowa prawie w calosci zacieniona. W epitymapnum widoczne przemieszczenie kosteczek sluchowym, czesciowa destrukacja trzonu i odnogi krotkiej kowadelka - mozliwosc perlaka? Suprastruktura strzemioczka widoczna. Nie stwierdza sie cech przetoki kanalow polkolistnych. Nie stwierdza sie cech patologicznego rozrzedzenia capsula otica. Ucho lewe: Przewod sluchowy zewnetrzny drozny, o gladkich obrysach. Wyrostek sytkowaty calkowicie zacieniony. Jama bebenkowa z obecnoscia niewielkich pasmowatych zacienien wokol kosteczek sluchowych - gesty plyn? Lanczuch kosteczek sluchowych bez cech destrukcji. Suprastruktura strzemioczka widoczna. Kostne cechy stryktury ucha wewnetrzengo bez odchylen od normy. Kanal n. Vii prawidlowy. Owalne przyscienne zmiany o charaktecze trobieli/polipow? w zatokach szczekowych oraz pojedyncza podobna zmiana w zatoce klinowej lewej.

Zmiany patologiczne, opisany PERLAK , jak wyzej . Pozdrawiam
Ważny wywiad i objawy chorobowe , objawy neurologiczne ! , Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym!! Konieczna pełna konsultacja : wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Pozdrawiam