Co może być przyczyną pulsowania w klatce oraz brzuchu?

Dzień dobry. Co może być objawem pulsowania w klatce oraz brzuchu które przeszkadza przy bieganiu czy większym ruchu. Gdy zacznę biegać pulsowanie zaczyna wzrastać wraz z większym wysiłkiem. Napewno nie jest to serce gdyż byłem badany kardiologicznie i wszytskie badania wyszły ok .q

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe. Myślę, że warto rozważyć badania oceniające aortę brzuszną i piersiową.