Co oznacza ból okolicy jajnika?

Witam Od pewnego czasu miewam ból tak jakby w okolicy prawego jajnika. Boli mnie też biodro po tej samej stronie i kręgosłup lędżwiowy. Czasem gdy leżę i przekręcę się na drugi bok to zaboli gwałtownie a nawet tak jakby zaszczypie. Miewam czasem też uczucie jakby mi się coś tam przelewało w tym miejscu. W ciągu dnia ból nie jest mocny jadnak powoduje dyskomfort ponieważ ciągle go odczuwam. Nie daje o sobie zapomnieć. Czy to może być coś z jajnikiem ? Mam 45 lat. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego