Co oznacza tępy ból pod mostkiem?

.......witam.....mam 57 lat .......... (kobieta) moje pytanie brzmi: ..na co moze wskazywac, pulsujacy tepy bol pod mostkiem- pojawiajacy sie tylko przy zmianie pozycji ciala......... w czasie ogranicza sie on do kilku sekund..... mam uczucie jakby to bylo kilka bolesnych uderzen serca.... i wszystko wraca do normy...... dodac musze ze bol jest bardzo slaby........... mam to uczucie juz okolo 4 lata i jest roznica w tym ze poczatkowo "ataki" byly duzo slabsze...... a teraz silniejsze........

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego