Co mogą oznaczać problemy z przebiciem błony dziewiczej?

Witam. Problem polega na tym, że mój chłopak nie może przebić błony dziewiczej. Jesteśmy razem już 6 lat i przez cały ten czas miałam wielką obawę przed bólem i pojawieniem się obcego ciała we mnie (nie wiem czemu, to mi się wydawało takie nienaturalne, że coś mogłoby od tak sobie wejść i wyjść i obrzydzało mnie to). Jednak od jakiegoś czasu nie myślę już w ten sposób i bardzo chciałabym w końcu uprawiać z nim seks. Pragnę tego i wiem, że on jeszcze bardziej, w końcu biedak czekał 6 lat, aż moje urojenia znikną. Próbowaliśmy już kilka razy i w dalszym ciągu błona nie chce się przebić. Poza tym sprawia mi to ogromny ból i przez dłuższy czas próbowaliśmy powoli, zaczynając od wkładania języka, palca, dwóch... Nie wiem już co robić i zaczynam myśleć o sobie źle. Czy znalazłaby się jakaś rada dla mnie, co można byłoby zrobić aby w końcu przebić błonę?

Jeśli nie mogą Państwo przebić błony w sposób standardowy, wykonuję zabiegi hymenotomii, które polegają na chirurgicznym przecięciu błony śluzowej. Zdarzają się sytuacje, kiedy błona jest tak gruba i przerośnięta, że nie da się jej przebić podczas współżycia.