Co mogą oznaczać rany między zewnętrznymi wargami sromowymi?

Mam rany miedzy zewnętrzymi wargami sromowymi wokol nich sa male biale otoczki , rany nie krwawia. Swędzi mnie to i mam wydzieline biała z pochwy co może byc ? Wizyte u ginekologa mam za tyfzien ale boje sie co to moze byc

Najpewniej to infekcja miejscowa, zakażenie - grzybicze lub bakteryjne. Musi Panią zbadać lekarz ginekolog, ja nie pomogę przez portal. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.