Co mogą oznaczać wyniki badań tarczycowych?

Prośba o pomoc przy interpretacji badań. Kobieta, 27lat. TSH 0,765 uIm(0,27-4,2000), FT3 3,95(2-4,4), FT4 1,44(0,93-1,710), Prolaktyna 45,06(4,79-23,3). Morofologia ogólna dobra- jedynie minimalnie ponad normę limfocyty oraz monocyty. NA pierwszej wizycie u endokrynologa dostałam informację o dużym ukrwieniu tarczycy,podejrzeniu zapalenia tarczycy i zostały mi zlecone powyższe badania. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji, pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki tarczycy są ok . Prolaktyna do odpowiedniego testu obciążenia