Kiedy objawy nadczynności znikną?

Witam leczę się na Niedoczynność tarczycy 11 lat 3 miesiące temu straciłam ciąże i moje Tsh w ciazy miałam zwiększana dawkę ale już od 3 miesięcy jestem na starej dawcę a Tsh wynosi 0,15 (0,27-4,2 )ft4 1,44 (0,93 -1,73) Ft3 2,05 (2-4,2)towarzyszy mi drżenie ciała nie pokój jestem również na seronilu nie wiem już gdzie szukać pomocy mam tez podwyższona prolaktyna 53 norma do 23 kiedy objawy nadczynnosci znikną ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i odpowiednia diagnostyka a przy powyższych objawach nalezy zgłosić się do lekarza rodzinnego