Co mogą oznaczać wyniki morfologi u 6 latka?

Co mogą oznaczać wyniki morfologi u 6 latka, dodam ze syn jest niski i chudziutki; Neutrofile 1,48 tys/ul Neutrofile 20.6 % Limfocyty 4.51 tys/ul Limfocyty 62.6 % Eozynofile 6.1 % PCT 0.38 % Reszta w normie

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie normy? *konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. aby móc. cos więcej powiedziec Proszę. koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry