Jak interpretować wyniki badania krwi u 7-latka i o czym one świadczą?

Witam. O czym świadczą wyniki u siedmiolatka? Erytrocyty 5,39; norma 4 - 5.2 MCHC-śr. stęż. Hb w ertytr. 30,9 g/dl; norma 32 -35 RDW-CV-współcz. zmienności 14,1 %; norma 11,5 -14 EOS%-Eozynocyty 7,8 %norma 1- 5 BASO%-Bazocyty 1,5 % norma 0 - 1 LYM%-Limfocyty 29,4 %norma 30 - 50 reszta wyników w normie. Syn ma 7 lat i jest strasznym niejadkiem.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiadać konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami . proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry a jakieś inne objawy ?

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiadać konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami . proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry a jakieś inne objawy ? ö