Co mogą oznaczać zaburzenia miesiączki u 22-latki?

Witam 2 miesiące nie miałam okresu. Gdy przyszedł opóźniony o 8 dni po 2 miesiącach jego braku trwał aż 12 dni . Teraz kiedy jestem 11dni przed kolejna miesiączka odczuwam w brzuchu jak bym polknela balon,ból jest podobny do kołki a w moim podbrzuszu odczuwam pulsacje ...

Lek. Michał Lenard

Przyczyn zaburzeń miesiączki może być wiele np. stres, wysiłek fizyczny, zaburzenia hormonalne, cukrzyca i inne choroby. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci wykonanie badań dodatkowych. Pozdrawiam!