Co mogą oznaczać zaburzenia równowagi i zawroty głowy?

Witam Mam zachwiania równowagi (bez upadku i zawrotów głowy) i krótką pamięć typu zapominanie gdzie co włożyłem, czy wziąłem tabletkę, zamknąłem drzwi, chciałem pokazać koledze nowy rower zapominając, że jest w serwisie, itp. (wiele razy dziennie). Choruję na autoimmunologiczne zapalanie wątroby i tarczycy ze zniszczeniem g3/s3 i biorę niewielkie dawki imuranu (100 mg), encortonu (5mg) i euthyroxu (75 mg). Ale to chyba nie ma znaczenia... Pytanie w którym kierunku iść?

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza prowadzącego leczenie i wykonać podstawowe badania warto jest oznaczyć poziom amoniaku we krwi