Co oznaczają zawroty głowy i zaburzenia równowagi?

Witam od ponad roku męczą mnie zawroty głowy , problemy z utrzymaniem równowagi , kołatania serca i codzienne bóle głowy. Jestem też bardzo zmęczona i osłabiona. Miałam robione badania pod kątem tarczycy i cukrzycy ale nic nie wyszło. Badania płuc i serca są w normie. Psycholog twierdzi że nie ma to podłoża psychicznego. Dochodzą do tego też mdłosci , zimne dreszcze i mroczki przed oczami. Zupełnie sobie z tym nie radzę. Proszę o pomoc

Wskazana kompleksowa konsultacja neurologiczna, być może badanie neuroobrazowe np. KT lub MR głowy. Wykluczenie boreliozy.
Trudno zdiagnozować coś przez internet.Dokładne zebranie wywiadu oraz badanie pacjenta to podstawa.
Pozdrawiam.

Witam!
Jeżeli badania laboratoryjne są prawidłowe, to zestaw przedstawionych przez Panią dolegliwości najbardziej pasuje do skutków zaburzeń emocjonalnych. Jeżeli"leczący Panią psycholog" twierdzi, że te dolegliwości nie mają podłoża psychicznego, to może nawet mieć rację (ocena emocji nawet przez "fachowców" ma duży element dowolności) - a może opinia innego "speca" od emocji?
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Witam Panią
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe,
że Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne,.
Możliwe, że źródłem Pani dolegliwości jest brak snu,
przeżywane emocje, stres czy przemęczenie.
Objawy, które Pani opisuje często też towarzyszą zaburzeniom
nerwicowym.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji, po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu
okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Żeby skutecznie Pani pomóc Pani należy poznać
dokładnie naturę problemu, dotrzeć do jego źródeł
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z innym psychoterapeutą
i ewentualnie do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska
Pani równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl