W jaki sposób leczyć codzienne zawroty głowy?

WITAM mam 31 lat zmagam sie z zawrotami głowy które toważyszą mi codziennie są to krótkie epizody ale bardzo uziążliwe. mam jeszcze szum w uszach jak bym była po dyskotece w nocy drętwieja mi ręce. robiłam morfoleogie tsh byłam u laryngologa neurologa okulisty i ortobedy robiłam RM nic nie ma biorę obecnie HALIDOR NEUROVIT ORAZ ACIPREKS przez te zawroty mam uczucie strachu i niepewności. Proszę o pomoc i poradę co może mi dolegać

Witam!
Wygląda na to, że ma Pani zaburzenia nerwicowe. Wskazane leczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego, po diagnostyce. Prawidłowe dotychczas wykonane badania i konsultacje przemawiają za zaburzeniami emocjonalnymi - jest to dla Pani zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zaburzenia laryngologiczne lub neurologiczne. Psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam Panią
Jeżeli wszystkie wyniki badań są w porządku, to znaczy,
że Pani problem jest natury psychologicznej.
Możliwe, że źródłem zawrotów głowy jest brak snu,
przeżywane emocje, stres czy przemęczenie.
Zawroty głowy mogą też towarzyszyć zaburzeniom
nerwicowym stanom lękowym i depresji.
Opisane przez Panią objawy, w tym uczucie lęku i niepewności,
mogą sugerować zaburzenia nerwicowe. Jednak rzetelną
diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl