Co zrobić w przypadku zawrotów głowy oraz ucisku w klatce piersiowej?

Witam od jakiegoś czasu mam częste zawroty głowy i uczucie jakby lodowata krew spływala mi do głowy czuje to na czubku głowy i z tylu .W maju miałam robiony rezonans i wszystko było w porzadku chodziłam do różnych lekarzy i miałam robione masaże bo neurolog twierdził że to może być od kregoslupa i dalej nic dwa tygodnie trafiłam do szpitala czułam się fatalnie drzaly mi nogi ręce ucisk w klatce i drzenie w klatce wyladowalam na neurologii zrobiono mi badania krwi moczu zdjęcia klatki piersiowej oraz odcinka szyjnego i wszystko ok robiono mi ekg wszystko ok co to może być bo ręce mi opadają czuje się zle i czasem mnie muli na wymioty jestem klebkiem nerwów

Witam Panią,
Jeżeli wszystkie wyniki badań są w porządku, to znaczy,
że problem jest natury psychologicznej.
Opisane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia.
Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowe często doświadczają
różnych nieprzyjemnych objawów somatycznych wywołanych
rozchwianiem równowagi układu wegetatywnego,
które wywołują lęk o zdrowie.
Osoby cierpiące na nerwicę często też mają uczucie duszności,
zawrotów głowy, kołatania serca, bólu w okolicach serca,
osłabienia, mdłości i wiele innych dolegliwości, które jeszcze
bardziej potęgują ich lęk.
Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe i ich uciążliwe
konsekwencje, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do skorzystania z psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać spokój, równowagę
wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl