Co mogą sugerować moje zmiany na skórze?

Witam, od prawie 2 miesiecy borykam sie z dziwnymi zmianami skornymi. Zazwyczaj pojawiaja sie rano i znikaja po 2-3 dniach i pojawiaja w innych miejscach. Na wewnetrzej stronie dloni sa caly czas wyczuwalne takie grudki pod skora. Bardzo to swedzi i boli jednoczesnie. Pod stopami, na kostkach i innych czesciach ciala take. Dostalem Lek przeciwalergiczny ktory biore od 4 tyg ale nic nie pomaga. (Fexofenadine 180 my) nie mam zadnych alergii, goraczki czy tez innych objawow. prosze o porade, jakie badania powinienem wykonac, w pn rano bede we wroclawiu i chcialbym zrobic pelna diagnostyke. Dziekuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl