Co mogą znaczyć bóle głowy u 17-letniego syna?

Syn 17 lat, codzienne silne bóle głowy. Badanie eeg :czynność podstawową zapisu stanowią nieregularne fale 7-11 hz o amplitudzie do 50 vV. W okolicy czołowej i skroniowej obustronnie widoczne są liczne, rozsiane fale 4-6 hz o amplitudzie do 50 vV. Proszę o diagnozę cxy jest to coś poważnego

Konieczna dalsza terapia i rozważenie sytuacji życiowej... Psycholog, Psychiatra i rozsadna rozmowa z bliskimi...
Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia , wyników badań i leczenia! Pozdrawiam