Co mogą znaczyć plamy na mojej twarzy i uszach?

Dwa dni temu pojawiły się na mojej twarzy plamy, ktore po jakims czasie spuchly. Za chwilę zaczerwienily sie platki uszu. Na drugi dzien plamy na twarzy zniknęły ale opuchnięte i czerwone uszypozosyslu. Trwa juz to dwa dni. Nie mam zadnych innych objawow. Co to moze byc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.