Plamy na dekolcie i twarzy podczas stresowych sytuacji - co można z tym zrobić?

podczas emocji, stresu, gorąca a nawet nieświadomie pojawiają mi się czerwone plamy na twarzy, dekolcie i szyi które po jakimś czasie znikają, ale wygląda to okropnie i czuję się z tym niekomfortowa co można z tym zrobić ??

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.