Czerwone i ciepłe plamy pojawiające się na szyi i dekolcie

Dzień dobry. mam pytanie bo nie wiem co mam z tym zrobić. Od jakiegoś miesiąca zauważyłam ze pojawiają mi się na szyji i na dekolcie czerwone ciepłe plamy zdażyło to się trzy razy i po 10 minutach znikały. Nigdy takiego czegoś nie miałam i trochę się nie pokoje.. Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.