Co mogą znaczyć tak liczne chrostki na ciele?

Witam od około 10 lat może dłużej mam chrostki malutkie ledwo czerwone jednakże jestem tym obsypany od łokci po nerki. Na kręgosłupie jest gładko jednak boki są całe wysypane, do tego non stop mam nie świeży kwaśny oddech choćbym nie wiem jak często i mocno szorował zęby i język. Niestety nie mam ubezpieczenia więc do lekarza rodzinnego nie mogę z tym iść, a z resztą już kiedyś byłem z 5-6 lat temu, przypisał drogi tonik bo twierdził, że to trądzik, ale nic nie pomogło, a później straciłem ubezpieczenie i nie mogłem kontynuować wizyt w tej sprawie. Wiem że to raczej wróżenie z fusów, ale może ktoś miał to samo lub ma jakąś ciekawą teorie na ten temat?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl