Co mogą znaczyć takie zaczerwienienia na skórze?

Zaczerwienienia na skórze. Nagle na twarzy, dłoniach, okolicy kolan oraz, łokci pojawiło się intensywne zaczerwienienie. Na twarzy koloru wręcz bordowego.Skora w tych miejscach stała się mocno piekąca, jak po poparzeniu.Po kilkunastu minutach zaczęło ustępować. Taką sytuacja powtórzyła się w odstępie około miesiąca. Na jaki problem wskazują powyższe objawy?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl