Jak zniwelować to zaczerwienienie skóry?

Dzień dobry, Od kilkunastu dni obserwuje zaczerwienienie skory, głównie pod nosem, ale nie na środku, jedynie po bokach, bliżej bruzdy nosowo wargowej. Na zaczerwienionej skórze dodatkowo pojawiają się drobniutkie białe krostki, czasem swędzi. Nie jest to mocno nasilony rumień, raczej delikatne zaczerwienienie. Podejrzewam ze może to być początek łojotokowej zapalenia skory, czytałam na ten temat wiele, stad moje pytanie: czy mogę zastosować na zmienione miejsca krem Hascofungin? Nie chce pogorszyć stanu cery, a jedynie złagodzić zmiany, dopóki nie będę mogła dostać się na wizytę do dermatologa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl