Co zastosować na to podrażnienie?

Czym potraktować silne podrażnienie i utrzymujący się rumień powstały na brodzie i na fałdzie nosowo-policzkowym po zastosowaniu na uszkodzoną skórę żelu Differine? Zaczerwienienie, suchość i ból nie zmniejsza się pomimo upływu dni (wkrótce będzie tydzień). Czy maść propolisowa i maść w witaminą A to dobry pomysł?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry , zbada ją . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl