Co zrobić z tym świądem po Izoteku?

Witam Dzisiaj mija 10 dzień odkąd zaczęłam przyjmować izotek (30mg na dzień, rano 20mg wieczorem 10mg). Niestety mam straszny świąd skory głowy a co gorsze strasznie swędzi mnie pochwa. Poważnie myśle nad odstawieniem leku, ponieważ nie mam aż tak mocnego trądziku. Zdecydowałam się na izotek bo niestety żadne inne leki nie pomagały. Czy jeżeli przestane brać izotek to moja cera się pogorszy? Czy coś może się stać jeżeli odstawię teraz ten lek?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl