Dlaczego zarost nie rośnie regularnie?

Witam. Od 2 miesięcy stosuję lek izotek, zacząłem od dawki 20mg na dobę przez pierwsze 2 tygodnie po czym kolejny miesiąc 30mg na dobę i wszystko było w porządku prócz wymuszenia ust, jak lekarz zalecił zebymzw zwiększył dawkę do 40 to po kilku dniach zauważyłem że zarost brody nie rośnie tak jak powinien to znaczy zrobiły mi się na brodzie małe place bardzo małe ale dużo ich jest około 15-20 w których nie rośnie zarost, przestraszyłem się i zszedlem z powrotem do dawki 30mg i wszystko się zatrzymało juz więcej golych placow się nie robiły, chyba organizm nie toleruje dawki 40mg na dobę, moje pytanie jak dlugo potrwa kuracja izotekiem dawka 30mg przy masie 70kg i czy te place gołe na brodzie wrócą do normy jak tak to kiedy bo mnie to niepokoi i wpedza w dyskomfort, proszę o pomoc, teraz przez tą pandemie wizytę u dermatologa mam za miesiąc i się denerwuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl