Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Izotek i utrata zarostu

Witam. Od 7 miesięcy biorę Izotek. Mam problem z traceniem zarostu. Od mycia twarzy, wycierania jej, a nawet dotknięcia brody, aby ją poprawić, wypadają mi włosy tzn. zarost. Wcześniej takiego problemu nie miałem. 1. Czy to wina izoteku? 2. Po skończeniu kuracji problem minie? 3. Najważniejsze. Zarost odrośnie? Pojawi się w miejscach, w których wypadł? Ogólnie, czy odzyska gęstość i będzie go więcej jak przed kuracją? Kobietom po depilacji włosy odrastają, ale nie wiem jak jest po wypadaniu :/
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Epidemiologia atopowego zapalenia skóry

W ostatnim czasie coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z objawami AZS. Profesor Jacek Szepietowski wypowiada się na temat epidemiologii atopowego zapalenia skóry.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy