Co mogą znaczyć te delikatne krwawienia z dróg rodnych?

Witam. Jestem kobietą w wieku 20 lat. Ostatnio zaczęłam odchudzanie (ćwiczenia i dieta) dodam że jestem osobą otyłą. Od czasu rozpoczęcia diety cierpię na delikatne krwawienia z dróg rodnych, Wyczuwam również w waginie delikatne zgrubienie, nie wiem czy powinnam się martwić, boje się wizyty ginekologicznej.

Dzień dobry,

czasem zdarzają się plamienia z dróg rodnych na skutek wprowadzania ogromnych zmian jakimi są dieta i ćwiczenia. Jeżeli objawy nie ustąpią w najbliższych dniach, należy wybrać się do ginekologa. Zdrowie jest najważniejsze. Proponuję zastanowić się, czy dieta nie jest zbyt restrykcyjna, a ćwiczenia zbyt częste i intensywne.