Krwawienie z dróg rodnych - czego objawem może być?

Podczas dni płodnych razem z moją dziewczyną (18 lat) uprawialiśmy petting. Kilka dni później dostała znacznego krwotoku z dróg rodnych i silnego bólu w podbrzuszu. Stan ten utrzymuje się już prawie tydzień. Strasznie się martwię i nie wiem, co to może oznaczać. Szukam rady, jakie są ewentualności. Czy może to być związane z ciążą, choć bardzo uważaliśmy, żeby nie przenieść płynu przedejakulacyjnego.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku jest bardzo małe. Nie wiem, w którym dniu cyklu pojawiło się to krwawienie. Dlatego trudno bliżej określić, czym może być spowodowane. Jedną z przyczyn może być stan zapalny dróg rodnych. Gdyby krwawienie nie ustąpiło, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam