O czym może świadczyć krwawienie z dróg rodnych?

Witam O czym może świadczyć krwawienie z dróg rodnych? Od 10 dni nie czuję się najlepiej krwawie z dróg rodnych. Towarzyszą temu bóle w podbrzuszu i uczucie rozpierania oraz wzdęcia (ostatnią miesiączke miałam 05.03 krwawienie nie bylo obfite ani bolesne) w niedzielę bylam na badaniu u ginekologa ten stwierdził iż wszystko jest w porządku kazał udać sie na wizytę za trzy dni jeśli krwawienie nie skończy się. Na co takie obawy mogą wskazywać? Czy powinnam wykonać jakieś badania dodatkowe?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego , przyczyn może być wiele być może problemy hormonalne