Leki antydepresyjne a częste krwawienia z dróg rodnych

Witam mam pytanie mam 25 lat w tamtym miesiącu miałam 2 razy miesiączke co 2 tygodnie i teraz minelo zaledwie 10 dni i znowu mam.Nie jest to obfite krwawienie.Chciała bym dodać ze przyjmuje antydepresanty od kilku lat ale przez ten czas moze z 1 raz mialam podobnie tylko ze po 2 krwawieniach mi przeszło.Czy mam zgłosic się do ginekologa czy to normalne?Dodam że jestem osobą która się szybko denerwuje i stresuje bardzo często i od pół roku pracuje fizycznie w markecie

Aleksander Ropielewski

Tak. Konieczna jest konsultacja z ginekologiem, ponieważ zbyt częste krwawienia mogą być objawem wielu chorób układu rodnego oraz zaburzeń hormonalnych.