Co mogą znaczyć zawroty głowy i nudności?

Dzisiaj w jednej chwili zaczęłam mieć zawroty głowy. Cały czas jakby świat wirował zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Chodzą jak po pijaku. Mam nudności. Do tego pojawił się zez (mam wyleczony zez ukryty). Objawy trwają ciągle od dwóch godzin. Czym to może być spowodowane? Przemęczenie, czy inna choroba (guz, wylew, nawrót zeza)?Proszę o pomoc

Myślę że dosc dobrze Pan rozumie że takie objawy wystepujace nagle i i dużą intensywnoscia wymagają szczegółowych badań i trudno cos powiedziec więcej poprzez forum internetowe