Złe samopoczucie i zawroty głowy

Mam poważny problem. W lipcu br. pojawiły się silne zawroty głowy, cały świat wirował wokół mnie, wymioty i ogólny ból żołądka, złe samopoczucie - leczyłam się lekiem pulvertik 24. Po pewnym czasie wszystko doszło do normy, a tu nagle znów budzę się rano, świat wiruje, pojawia się złe samopoczucie (jestem "nie do życia"), boli mnie żołądek, w głowie czuję mrowienie i mam wszystkiego dosyć. Umówiłam się na prywatny TK głowy, bo mam dość tego stanu, nie mogę normalnie pracować ani poświęcić czasu rodzinie, bo cały czas czuję się okropnie. Proszę o jakąś poradę - lekarze tylko zapisują pulvertik i mówią, że to normalne? A ja nie rozumiem jak młody człowiek pełen zapału nagle pada i wszyscy mówią, że to normalne. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam! W zasadzie nie bardzo można w takiej sytuacji pomóc na odległość, bo nie ma ani możliwości zbadania Pana, ani zlecenia badań dodatkowych. W takiej sytuacji konieczna jest pełna diagnostyka, począwszy od podstawowych badań jak choćby morfologia krwi, poprzez diagnostykę bólów brzucha/ żołądka (w przeciwieństwie do nudności czy wymiotów bóle żołądka nie są normalnym następstwem zawrotów głowy), aż po badanie neurologiczne i badania obrazowe jak tomografia czy rezonans głowy. Doradzam wizytę u dobrego specjalisty neurologa, który zleci pełną diagnostykę w celu stwierdzenia co może być przyczyną Pana dolegliwości. Pozdrawiam!

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy