Co. mogą znaczyć zawroty głowy i osłabienie?

Witam,Od około 2 tygodni mam dziwny objaw.Gdy głównie siedzę i zmieniam kierunek głowy (patrzę w zeszyt i potem na tablicę,lub obracam głowę w lewo lub w prawo) to mam bardzo lekki i chwilowy zawrót głowy,jest to uczucie jakbym miał lekką głowę,Podczas gdy występuje ten zawrót,to chwili czuje się osłabiony i lekko pobolewają mnie oczy

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane zaburzeniami w akomodacji oczu, lub mieć przyczynę neurologiczną. W celu wykonania niezbędnych badań wskazana będzie wizyta u okulisty i być może również u neurologa. Pozdrawiam!