Zawroty głowy przed zaśnięciem

Gdy kładę się spać czuję że kręci mi się w głowie. Gdy zamykam oczy wszystko kołuje. Gdy patrzę na blisko położony przedmiot wydaje mi się że drży. Mam takie objawy średnio 2 razy w tygodniu. Z raz na miesiąc pojawia mi się migotanie jakby brokatu przed oczami. Utrudnia to widzenie. Później pojawia się ogromny ból głowy i przechodzi. Co mi może dolegać? Staje się to męczące, a okulista stwierdził że wszystko wporządku...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.