Uczucie zawrotów głowy po zamknięciu oczu

Witam. Jaka może być przyczyna tego ze jak zamykam oczy to czuję jak bym kręciła się w kółko, wirowala. Do tego czuje drgania powiek ale tylko w momencie zamknięcia oczu. Musze wręcz silowac się z nimi żeby się nie otworzyły no i do tego dochodzi właśnie to kręcenie w głowie. Zauważyłam tez ostatnio ze jak zacisne zęby to czuje również drżenie,tak jakby "klekotaly" te zęby i ból w zuchwie. Miałam wykonane eeg głowy i wszystko ok. Dodam że mam splycona lordoze szyjną i kifoze piersiową.

Witaj

Zawroty głowy po zamknięciu oczu zwykle świadczą o uszkodzeniu błędnika.

Dolegliwości po zamknięciu ust - moga sugerować zmiany zapalne/zwyrodnieniowe stawu skroniowo-żuchwowego.

Wskazana konsultacja laryngologiczna u osoby zajmującej się zawrotami głowy,