Co oznaczają ataki zawrotów głowy i ucisku w klatce piersiowej?

Od dzieciństwa miewam "ataki: Pierwszy etap: -lekkie zawroty głowy -ucisk w klatce piersiowej -uczucie jakby coś stanęło w gardle Drugie etap: (następuje jakoś 10s po etapie pierwszym) -silne zawroty głowy -silna utrata orientacji przestrzennej -silne uczucie dezorientacji -po zamknięciu oczu mam wrażenie jakbym kręcił się w kółko Taki "atak", trwa około 5 minut, gdy minie wszystkie objawy znikają tak jakby w ogóle go nie było. Niestety mogłem tylko opisać to z grubsza.

Witam!
Mam nadzieję, że jest Pan przebadany somatycznie i ma Pan wykonane badania laboratoryjne. Jeżeli wszystko wyszło prawidłowo to proszę zgłosić się na konsultację do psychiatry lub psychologa - na pewno Panu pomogą.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.